Výměna vodoměrů a změna regulace tepla

Výměna vodoměrů a změna regulace tepla

Vážení nájemníci,

rádi bychom Vás informovali o připravovaných změnách v systému měření tepla a způsobu regulace tepla ve všech bytových i nebytových jednotkách. Začátkem roku 2019 přejdeme na systém měření tepla pomocí  indikátorů tepla instalovaných přímo na radiátorech. Teplota se bude nově regulovat manuálně prostřednictvím termoregulačních hlavic přímo na tělesech. Spolu s instalací indikátorů a termoregulačních hlavic dojde i k výměně vodoměrů.

Všechny popsané změny budou plošně provedeny v průběhu měsíce ledna 2019 společností RONICA, s.r.o., IČO 254 34 861, se sídlem Teplice, Libušina 73/17. Přesný termín výměny ve Vámi užívaných bytových a nebytových jednotkách bude včas upřesněn a vyvěšen na nástěnce. Žádáme Vás, abyste této události věnovali zvýšenou pozornost a zpřístupnili Vámi užívané jednotky.

Pro Vaši informaci doplňujeme, že jednotka Trasco bude vyřazena z provozu, nebude demontována a zůstane umístěna ve Vámi užívané jednotce. Aktuální stav vody nově budete moci sledovat přímo na jednotlivých vodoměrech, nebudeme dále již připravovat měsíční odečty.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

S pozdravem

 

CIB RENT PÍSNICE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *

20 − thirteen =