OZNÁMENÍ O PROVOZU

OZNÁMENÍ O PROVOZU

Oznámení

Ode dne 16. března 2020 budou uzavřena kontaktní místa v Praze – Jeruzalémská, Praze – Písnici, Liberci. Provoz kontaktního místa v Hrádku nad Nisou zatím není omezen. Ke komunikaci s klienty dochází přes klientské okénko. Kontaktní místo v Klatovech (správa) zatím zůstává bez omezení.

Ve všech klientských místech, vyjma Hrádku nad Nisou, není možné, ani po telefonické dohodě, přechodně (po dobu nezbytně nutnou) platit v hotovosti. Nájemci, kteří hradí nájemné v hotovosti, mohou využít platbu poštovní poukázkou přes Českou poštu nebo vklad na běžný účet CIB Rental (dle lokality), přičemž náklady související s takovou úhradou budou nájemcům po předložení dokladu refundovány.

Veškeré uzavřené nájemní smlouvy zůstávají v režimu, v jakém jsou uzavřeny. Případné dodatky, zejména v souvislosti s prodloužením nájemního vztahu, budou uzavřeny v nejbližším možném termínu. V případě potřeby budeme svůj závazek s uzavřením dodatku potvrzovat prostřednictvím e-mailu.

Předávky a přebírky bytových jednotek budou řešeny individuálně s každým nájemcem.

Prováděny budou pouze havarijní opravy v bytech i ve společných prostorách. Rekonstrukce bytů zatím probíhají bez omezení. Revize plynu, opravy odvětrávacích šachet apod., kde je vyžadován vstup doby, nebudou do odvolání realizovány.

Je dbáno na zvýšenou hygienu ve společných prostorách, tj. zejména u vstupných portálů a výtahů.

Zaměstnanci CIB Rental, s.r.o. a správci jsou k dispozici na všech uvedených telefonických a e-mailových kontaktech.

CIB Rental, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *

16 + eight =