O NÁS

CIB GROUP je českým investorem realizujícím své aktivity na českém trhu s nemovitostmi. Věnuje se činnostem spojeným se správou a pronájmem vlastních rezidenčních a administrativních budov v hlavním městě i regionech. Celková výměra pronajímatelných bytových ploch ve vlastnictví CIB GROUP tak činí více než 85 000 m2 v aktuální tržní hodnotě převyšující dvě miliardy korun. Vedle toho CIB GROUP vlastní komerční nemovitosti v Praze podobné hodnoty, reprezentující přibližně 33 000 m2 pronajímané plochy. Kompletní portfolio našich nemovitostí najdete zde.

bytů ve vlastnictví


spokojených klientů


pronajatých bytů


let na trhu
Vize

Klíčovou strategií CIB GROUP v oblasti nájemního bydlení je rozšiřování bytového fondu a jeho následná rekonstrukce vedoucí ke zvýšení kvality bydlení a v neposlední řadě také správa vlastněných nemovitostí a péče o ně. O nadstandardní úrovni služeb poskytovaných CIB GROUP svědčí dlouhodobá obsazenost jejích nemovitostí, která se přibližuje 100 % jak ve sféře komerčních pronájmů, tak v oblasti rezidenčního bydlení.


SVOU VIZI PROZATÍM PLNÍME NA 87 %Reakce spokojených klientů

„Hledal jsem si bydlení s kamarády jako náhradu studentských kolejí. Je skvělé mít tolik zeleně přímo za bytem a mít možnost jít si zaběhat či se jen projít. Prostředí mimo centrum Prahy, přitom je MHD výborně dosažitelné a už se těším, až tady bude metro. Výše nájmu je na poměry pražských bytů také fajn. Ocenil jsem rychlou a profesionální komunikaci při zprostředkování pronájmu.“

Petr S.

„Jako maminka s malým dítětem oceňuji množství zeleně v okolí bydlení, dětské hřiště, mateřskou školku přímo na sídlišti a také dobrého dětského doktora, který tady má ordinaci.  Ráda také využívám trochu exotické tržnice pražské SAPY především pro nákup kvalitních surovin do kuchyně.“

Pavla S.

„Do Prahy jsem se přistěhoval s rodinou z venkova. Jsem rád, že jsem si vybral Písnici, je zde naprostý klid a cítíme se tu bezpečně. Občanské a sportovní vyžití v okolí je výborné, skvělé je napojení na cyklostezky.”

Pavel T.